Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Çift Bombeli Ortopedik Yastık Beyaz 60x40x11/9

Çift Bombeli Ortopedik Yastık Beyaz 60x40x11/9

Kötü uykunun nedeni genellikle yanlış yastık tercihidir.Bu tasarım ortopedik yastıklar başınız ve boynunuz için mükemmel konfor ve destek kombinasyonu sağlar.Boyun fıtığı,boyun düzleşmesi,kireçlenme,duruş bozukluğu gibi ağrılara karşı kullanılabilmektedir.

 ₺ 899.99  ₺ 774.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Çift Bombeli Ortopedik Yastık Beyaz 60x40x11/9

Viscotex® Ortopedik Yastık yan veya yarı yüzükoyun yatanlar için en uygun yastıktır. Özel geliştirilmiş boyun yükseltisi ve ergonomik şekli sayesinde boynu destekler.Yan yatanların uyku pozisyonuna mükemmel uyum sağlar ve uyku esnasında nefes alabilmenizi kolaylaştırır.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk Sırtüstü ve yan yatanlar için ideal ; Viscotex® Ortopedik Yastık sırtüstü ve yan yatanlar için idealdir. Ergonomik ve Ortopedik ; Ergonomik Visko köpüklü yastık boyun ve omurga için mükemmel destek sağlar. Böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltır ve omurganın doğal şeklini korumasına olanak verir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
100% Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar