Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Visco Yüksek Ortopedik Yastık 55x40x13/11cm Beyaz

Visco Yüksek Ortopedik Yastık 55x40x13/11cm Beyaz

Boyun fıtığı, boyun düzleşmesi ve omuz ağrıları gibi problemleriniz mi var? O zaman Viscotex Yüksek Ortopedik Yastığımızla iddialıyız, onu size daha kaliteli bir uyku sunmak için geliştirdik.
Özel şekli sayesinde istediğiniz yükseklikte kullanabilirsiniz. 13cm’lik yüksek tarafı 11cm’lik daha alçak tarafı ile tercihi size bırakır.

 ₺ 1042.99  ₺ 899.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Yüksek Ortopedik Yastık 55x40x13/11cm Beyaz

Viscotex® Yüksek Ortopedik Yastık yan veya yarı yüzükoyun yatanlar için en uygun yastıktır. Özel geliştirilmiş boyun yükseltisi ve ergonomik şekli sayesinde boynu destekler. Viscotex® Yüksek Ortopedik Yastık yan yatanların uyku pozisyonuna mükemmel uyum sağlar ve uyku esnasında nefes alabilmenizi kolaylaştırır.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk
Sırtüstü ve yan yatanlar için ideal ; Viscotex® Yüksek Ortopedik Yastık sırtüstü ve yan yatanlar için idealdir.
Ergonomik ve Ortopedik ; Ergonomik Visko köpüklü yastık boyun ve omurga için mükemmel destek sağlar. Böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltır ve omurganın doğal şeklini korumasına olanak verir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
100% Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar