Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Medikal Minderler / Viscotex Eğimli (Kaydırmaz Tabanlı) Visco Ortopedik Araç ve Ofis Minderi 40x38x10/3cm Siyah

Viscotex Eğimli (Kaydırmaz Tabanlı) Visco Ortopedik Araç ve Ofis Minderi 40x38x10/3cm Siyah

Bu yastık herhangi bir koltuğun yüksekliğini artırabilir. Özellikle araba koltuğu için, araba koltuğunun alçak arka kısmının tasarımı için çok uygundur. Her gün uzun süre oturuyorsanız (ofis çalışanı / kamyon şoförü / şoför), koltuk minderimiz en iyi seçiminizdir.
Ebat: 40x38x10/3 cm

 ₺ 599.99  ₺ 505.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Viscotex Eğimli (Kaydırmaz Tabanlı) Visco Ortopedik Araç ve Ofis Minderi 40x38x10/3cm Siyah

?Rahat Tasarım ve Doğru Oturma Duruşu?: Viscotex açılı koltuk minderimiz, oturma duruşunu düzeltmeye yardımcı olabilecek, otururken üst vücudunuzun dik olmasını sağlayan ve doğru omurga hizasını teşvik eden özel yapı tasarımına sahiptir. Bu yastık herhangi bir koltuğun yüksekliğini artırabilir. Özellikle araba koltuğu için, araba koltuğunun alçak arka kısmının tasarımı için çok uygundur. Her gün uzun süre oturuyorsanız (ofis çalışanı / kamyon şoförü / şoför), kama koltuk minderimiz en iyi seçiminizdir.
Sırt Kuyruk Kemiği Basıncını Rahatlatmak?: Bu ergonomik koltuk minderi, ağırlığınızı mindere eşit olarak dağıtır, otururken stabilite sağlar. Kuyruk omurunda ağırlık konsantrasyonunun neden olduğu ağrıyı azaltabilir. Alt sırt, bel, kalçalar ve uyluklar üzerinde baskı. Sandalyeniz rahatsızsa neden rahat bir minder almayı düşünmüyorsunuz? Yeni sandalyelere çok para ödemekten iyidir.
Yüksek Kaliteli Hafızalı Köpük?: Viscotex hafızalı köpük koltuk minderi, katkı maddesi içermeyen, yavaş geri tepme teknolojisi olmayan birinci sınıf yüksek yoğunluklu hafızalı köpükten yapılmıştır. Uzun süre oturduğunuzda, bu kuyruk sokumu koltuk minderi yorgunluğu etkili bir şekilde giderebilir, sizi destekleyecek kadar sağlam ve rahat edecek kadar yumuşaktır. Düzleşme nedeniyle koltuk minderinin konforunu etkilemeden uzun süre esnek kalabilir.
Kaymaz kapak ve Herhangi Bir Sandalye?: Sandalye minderinizin kaymasından daha kötü bir şey yoktur, bu yüzden onları yerinde tutmak için sandalye minderinin altına kaymaz bir silikon katman ekledik. Araba koltuk minderinde makinede yıkanabilir fermuarlı kadife bir kılıf bulunur, sadece kılıfı çamaşır makinesine koyun, her zaman yeni koltuk minderine sahip olabilirsiniz. Ev ofisi, tekerlekli sandalye, araba koltuğu ve stadyum için koltuk minderi olarak veya seyahat ederken de size mükemmel bir deneyim getirecektir.
Güleryüzlü Müşteri Hizmetleri?: Eğimli oturma minderimiz ile deneyiminizi önemsiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir, ofis koltuğu koltuk minderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya bilmek istediğiniz daha fazla bilgiye sahipseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 12 saat içinde size yardımcı olacağız ve sorunu sizin için çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, size iyi bir alışveriş deneyimi sunacağız. Beklemeyin, sadece deneyin!
Ebat: 40x38x10/3 cm

taksitler
yorumlar