Kurumsal

VİSCOTEX

1996 yılında tekstil sektörüne giren firmamız 5000 m² alanda üretim yapmaktadır. NASA’nın geliştirdiği “Uzay Teknolojisi” olarak adlandırılan viscoelastik (Memory Foam) materyali, doğru birçok inovatif  ürünle buluşturarak sektörün öncü üretici firmalarından biri olmuştur.

Modern üretim teknikleri ile ayda 200.000 yastık, 2000 yatak,  600 bin metre kumaş üretimi yapan firmamız, hizmet kalitesini sürekli yükselterek, büyümeyi ve başarıyı, yenilenebilir hedefler olarak görmüş; izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

VISCOTEX® markası ile viscoelastik sünger, ortopedik boyun yastıkları, bel yastıkları, otel yatakları, hastane yatakları ve ev tekstil ürünleri üretimi yapan firmamız uluslararası standartlara uygun insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün yapısını üstün kalite anlayışı ile birleştirerek marka kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Gücünü dayanışma ve takım ruhundan alan, kalite ve müşteri odaklı ürün ve hizmetleri ile kısa zamanda farklılık yaratan firmamız sektöründeki trendleri doğru analiz ederek sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.
VISCOTEX® kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak viscoelastik yastık ve yatak üretiminde söz sahibi olmuştur. Kalitesiyle adından dünyada söz ettirerek, bu yolda bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Dış pazarlara açılma sürecinde uzun mesafe kat eden VISCOTEX® , halihazırda 30’u aşkın ülkeye ihracat yapabilecek bir konumdadır. Almanya, Arabistan, Yunanistan, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti ve Fransa başta olmak üzere pek çok dünya ülkesine ihraç edilen VISCOTEX® ürünleri, Avrupa ve Amerika gibi birçok pazarda dünyaca ünlü markaların adı altında satılmaktadır.

Megnor History

Easy To Use
We’ve put a lot of thought in giving you the best possible experience to make your job easier.
Outstanding Support
Modules comes fully documented with step by step instructions. access premium support forum.
Simply Beautiful
Our themes are not just nicely coded, they are built to show your visitors how much you care for beauty and for design.
Careful Crafted
Coded with WordPress best practices in mind, Modules will give you an amazing looking site easier.
20+ Bulilder Module
Create as many modules as you want. Personalize them and build with them your pages.
WP Video Training
Enjoy a comprehensive collection of WordPress 101 video tutorials on our membership training area.
X
Whatsapp Hattı
Viscotex'e hoş geldiniz.
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim.