Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

1996 yılında tekstil sektörüne adım atan firmamız, 5000 m2'lik bir alanda VISCOTEX® markasıyla visko-elastik sünger, ortopedik boyun yastıkları, bel yastıkları ve ev tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız, uluslararası standartlara uygun, insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünlerin üstün kalite anlayışı ile birleştirilmesiyle marka olma hedefine kararlı adımlarla ilerlemektedir.

VISCOTEX, üst düzey hafızalı köpük yastıkların lider üreticisi konumundadır. Firmamızın son teknoloji robot kontrollü makinelerle gerçekleştirdiği üretim süreci, sektörde bir devrim yaratmıştır. Bu ilerleme, sadece hassasiyeti arttırmakla kalmamış, aynı zamanda üretim hattını olağanüstü hijyenik hale getirerek tavizsiz kaliteyi garanti altına almıştır.

Yapılan günlük 10.000 yastıklık etkileyici üretim, Asya'dan yapılan ithalatlarda yaygın olarak görülen gecikmelerden kaçınarak talep dalgalanmalarına anında yanıt verme olanağı sunmaktadır. Türkiye'deki üretim tesisimiz, sadece hızlı ve esnek tedarik zincirleri sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sürdürülebilir uygulamalara uyum sağlayarak karbon ayak izinizi azaltmaktadır.

Firmamızın kaliteye olan bağlılığı değişmezdir. Yastıklarımızda kullanılan tüm bileşenler, Avrupa menşeli olup, BASF kaynaklı kimyasallar dahil olmak üzere kokusuz bir deneyimi garanti etmektedir. 180'den fazla yastık modeli yelpazesiyle, farklı tercihlere hitap etme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.