Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Çok Amaçlı / Visco Ortopedik Diz Arası Yastık 25x20x15cm Lacivert

Visco Ortopedik Diz Arası Yastık 25x20x15cm Lacivert

Visco Memory Foam teknolojisi ile yüksek konfor sağlanmaktadır.Bu ürün yan uyku pozisyonunda sık kalan kişiler için özellikle tercih edilebilecek bir üründür.Bu pozisyon da uyuyan kişiler de sıklıkla bel ve kalça ağrıları görülür.Bunun sebebi ise uyurken üst bacağın kalçaya çekmesidir.Visco ortopedik diz yastığımız doğru hizalama ile bacaklarınız arasında mükemmel bir alan yaratarak konforlu bir uyku çekmenize yardımcı olur.

 ₺ 649.99  ₺ 499.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Ortopedik Diz Arası Yastık 25x20x15cm Lacivert

Boyutları ve Memory Foam teknolojisi sayesinde, çanta gibi alanlara rahatlıkla sığabilmektedir. Ürün bu dar alanlardan çıktığında eski formuna geri döner.
Ürünümüz özel tela çanta paketiyle birlikte gönderilmektedir.
Bacak ve kalça sorunlarında oluşan yükü azaltmak, uyuşmaları önlemek, ilgili bölgede kan dolaşımını sağlamak için kullanılır. Dizlerinizin arasına bir yastık yerleştirmek doğru anatomik uyum sağlayarak bacaklar, kalça, diz ve omurgayı konumlandırarak alt bedene destek olur.
Visco Memory Foam teknolojisi ile yüksek konfor sağlanmaktadır. Özellikle hamilelik dönemindeanatomik bir uyum sağlayarak daha rahat bir uyku sunduğu için tavsiye edilir. Alt bedeni destekleyerek bacaklara giden kan akışını arttırır. Uyku sırasında omurgaya daha rahat ve doğal bir duruş vererek kalça, bel ve bacak bölgenizdeki basıncı azaltır. Aynı zamanda strese bağlı gerginliği de azaltmaya yardımcı olur.
Bu yastık özellikle duruş bozukluğu, varis ve bel ağrısı problemleri olan kişilere önerdiğimiz bir yastık türüdür. Özellikle hamilelik döneminde anne adaylarına doktorlar tarafından da önerilen bu yastık rahat ve kaliteli bir uyku vermeyi amaçlar.
Diz altı yastık ve bacak dinlendirme yastığı olarak kullanılabilir. Uygun uyku duruşu sağlayarak daha iyi ve dinlendirici bir uykuya yardımcı olur.
Visko, ıslanması halinde yapısı bozulacağından su ile temas etmemelidir. Visko malzemeye sıcak ütü kesinlikle dokundurulmamalıdır. Bu sebeple ürünün sadece kılıfı yıkanmalıdır. 30 derece sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkanmış kılıf kurutma makinesinde kurutulabilir ve ütülenebilir. Ürün kılıfı kuru temizlemeye uygundur.

taksitler
yorumlar