Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Bebek ve Çocuk / Viscotex Visco Hava Kanallı Çocuk Yastığı (Kids Pillow) 66x33x6 cm, Beyaz

Viscotex Visco Hava Kanallı Çocuk Yastığı (Kids Pillow) 66x33x6 cm, Beyaz

Visco Ortopedik Çocuk Yastığı azaltılmış kalınlığı, başın ve sırtın ideal duruşunu garanti etmek ve boynun göğse doğru bükülmesini önlemek ve hava yollarını her zaman açık tutmak için araştırılmış ve tasarlanmıştır.
Ürün Ölçüleri: 66x33x6 cm

 ₺ 911.99  ₺ 649.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: Ücretsiz Kargo

Viscotex Visco Hava Kanallı Çocuk Yastığı (Kids Pillow) 66x33x6 cm, Beyaz

ERGONOMİK TASARIM: Yastığın azaltılmış kalınlığı, başın ve sırtın ideal duruşunu garanti etmek ve boynun göğse doğru bükülmesini önlemek ve hava yollarını her zaman açık tutmak için araştırılmış ve tasarlanmıştır.
Hafızalı köpük çocuk yastığı, düz kafadan kaçınmak için baş ve omurgayı hizalı tutar, böylece yürümeye başlayan çocuğa yardımcı olabilir doğru uyku duruşunu geliştirin ve bebeğiniz sağlıklı bir şekilde büyüsün.
Ferahlatıcı Nefes Alabilir: Nefes alabilen ve uzun tasarımı ile bu bebek yastığı başın yastıktan düşme riskini ortadan kaldırmaktadır. Uyku yastığı nefes alabilir, cilt dostudur ve çocuğun uyku kalitesini daha iyi artırabilen ter emicidir.
Büyük ebat tercih eden müşterilerimiz için mükemmel olan bu yastık, huzurlu ve dinlendirici bir gece uykusu sağlamaya yardımcı olur.
Aşırı ısınmayı önlemeye yardımcı olmak ve çocuğunuzu rahat ettirmek için özel petek dokulu Thermo Soft kılıflıdır.
Yumuşak, çıkarılması kolay dış kılıf, çocuğunuzun güvenliği için yüzünü ve parmaklarını koruyan bir ters fermuara sahiptir. Bu kılıf makinede yıkanabilirdir. Tam yıkama talimatları için bakım etiketine bakınız.
Visco Ortopedik Çocuk Yastığı (Sensitive Baby), bağımsız bir şekilde OEKO-TEX standart 100 katı küresel kriterlerine göre zararlı maddeler için test edilmiştir.
12 aydan büyük çocuklar için önerilir.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf :Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk
Ürün Ölçüleri: 66x33x6 cm

0-9 Yaş arası kullanım için uygundur.

Ürünümüz ekstra yedek kılıfsızdır. 

taksitler
yorumlar