Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Seyahat Boyun Yastıkları / Visco Boyun Yastığı 30x28x12cm Beyaz

Visco Boyun Yastığı 30x28x12cm Beyaz

Yolculuk için ideal boyun yastığı : İster seyahatlerde, arabada, uçakta, trende, otelde, ister ofiste ya da kanepede “kısa bir şekerleme” olsun.

 ₺ 539.99  ₺ 490.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Boyun Yastığı 30x28x12cm Beyaz

Viscotex® Boyun Yastığı her zaman rahatlatıcı ve sakin bir uyku sağlar. Viskoelastik akıllı sünger teknolojisi sayesinde boyun ve omurganın doğal yapısını destekler ve konforlu bir uyku deneyimine yardımcı olur.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk
Ben Nereye Yastığım Oraya! – Viscotex® Boyun Yastığı seyahat ve yolculuk için idealdir. Uyku kalitesine önem veren ve konforu gittiği her yere götürmeyi arzu edenler için üstün bir teknolojiyle dizayn edilmiştir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
100% Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar