Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Seyahat Boyun Yastıkları / Visco Ortopedik Boyun Yastığı 31x28x10cm Siyah

Visco Ortopedik Boyun Yastığı 31x28x10cm Siyah

Viscotex Ortopedik Boyun Yastığı yolculuklarınızı daha keyifli bir hale getirmek için tasarlandı.
Yolculuk süresince başınızı ve boynunuzu destekleyerek yanınızdaki yolcuyla istenmeyen durumları önlemek amacıyla tasarladığımız Viscotex Ortopedik Boyun Yastığı ile yolları daha keyifli hale getirin! Hava geçirgen özelliği sayesinde sadece konforunuzu değil sağlığınızı da düşündük.

 ₺ 489.99  ₺ 444.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Ortopedik Boyun Yastığı 31x28x10cm Siyah

Viscotex Ortopedik Boyun Yastığı, boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi olanlara, uzun saatler boyunca araba kullanan bireylere, bilgisayar başında çok vakit geçiren kişilere daha konforlu ve sağlıklı bir deneyim sunmak için tasarlandı.
Viscotex Ortopedik Boyun Yastığının boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, boyun ağrısı vb. rahatsızlıklar için ağrı hafifletici etkisi bulunmaktadır. Ergonomik şekli sayesinde boynunuzu tam olarak sararak optimum rahatlık sağlar. Boyun bölgenizi arka ve yanlardan destekleyerek günlük işlerinizi daha rahat bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Alternatif olarak ofiste, mutfak işlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, bakım evlerinde ve hamilelik gibi durumlarda ihtiyaca göre kullanılabilmektedir. Yıkanabilir ? Pamuk, polyester yumuşak dış kılıf (kadifemsi) ile defalarca kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca kılıfın nefes alabilir özelliği sayesinde ter gibi kokuların oluşması engellenmektedir.
Ürünümüz yüksek kaliteli şekli bozulduğunda eski haline dönebilen 100% Visco malzemeden imal edilmiştir. Memory Foam gramajı 220 gr.dır.
Boyutları ve Memory Foam teknolojisi sayesinde, çanta gibi alanlara rahatlıkla sığabilmektedir. Ürün bu dar alanlardan çıktığında eski formuna geri döner.
Ürünümüz özel taşıma çantası ile birlikte gönderilmektedir.
Tercih ettiğiniz rengi sipariş açıklama kısmına belirtebilirsiniz.

taksitler
yorumlar