Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Medikal Minderler / Visco Ortopedik Araç Bel Dayama Minderi 35x33x9cm Siyah

Visco Ortopedik Araç Bel Dayama Minderi 35x33x9cm Siyah

100% Visco araç bel dayama yastığımız, her araç sürüşünü keyifli hale getirir. Vücut uzun süre rahatsız edici bir oturma pozisyonunda kaldığında ortaya çıkan yorgunluğu ve ağrıyı azaltır. Gelişmiş konforu ile gereksiz baskı yapmadan size ihtiyaç duyulan desteği sağlar. Yastığın herhangi bir koltuğa montajı kolaydır.

 ₺ 699.99  ₺ 549.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle

Visco Ortopedik Araç Bel Dayama Minderi 35x33x9cm Siyah

OTURUN, ARKANIZA YASLANIN VE YENİDEN İYİ HİSSEDİN!
Bütün gün işte, arabada ve evde oturmaktan sırtınıza büyük bir yük bindiriyorsunuz… Artık ağrı yok! Ergonomik konumlandırma ve düz bir duruşu desteklemek için her sandalye de veya araba koltuğunda sırt yastıklarımızı kullanın.

NORMAL YASTIKLARDAN DAHA FAZLA DESTEK: Düz minderler hafif bir rahatlama sağlar ancak alt sırtta herhangi bir destek sağlamaz. Ergonomik bel desteğimiz, omurganızın doğal eğriliğine uyum sağlar.

SIRT KORUMA: Ayrıca normal bir yastığı arkanıza da kıstırabilir ve ardından tüm günü, kalktığınızda yastığı yeniden hizalayarak, katlayarak, yeniden konumlandırarak ve kaldırarak geçirebilirsiniz. Öte yandan, bel yastığımızı bir kez takıyorsunuz, o kadar.

SOĞUTMA VE RAHATLIK: Çoğu hafızalı köpük yastık, ısıyı depolar ve böylece ter üretimini destekler. Sırt desteğimiz, havanın nazikçe dolaşmasını sağlayan nefes alabilen ve yumuşak bir yastık kılıfına sahiptir.

100% MEMNUNİYET GARANTİSİ: Sırt desteği yastığımızdan eminiz ve sizin de öyle olacağınızı biliyoruz. Bu nedenle yastığımızı 15 gün boyunca risksiz olarak test edebilirsiniz. Ücretsiz olarak bize geri gönderebilirsiniz. Sağlıcakla Kalın…

taksitler
yorumlar