Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Visco Horlama Yastığı 54x40x11cm Beyaz

Visco Horlama Yastığı 54x40x11cm Beyaz

Horlama probleminize bir türlü çözüm bulamadınız mı? Viscotex Horlama Yastığı özel şekli sayesinde boynunuzu ve başınızı yukarıda tutarak daha rahat nefes almanızı sağlar. Bu sayede daha konforlu ve sessiz bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Sadece horlama problemi olanlara değil, yan ve yüzükoyun yatanlara da ayrı bir uyku keyfi yaşatacak bu yastığı şimdi deneyin.

 ₺ 834.99  ₺ 758.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Horlama Yastığı 54x40x11cm Beyaz

Viscotex® Horlama Yastığı yan veya yarı yüzükoyun yatanlar için uygun bir yastıktır. Özel geliştirilmiş boyun oyuntusu ve ergonomik şekli sayesinde, Viscotex® Horlama Yastığı yan yatanların uyku pozisyonuna mükemmel uyum sağlar ve uyku esnasında nefes alabilmenizi kolaylaştırır.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk
Yan yatanlar ve yarı yüzükoyun yatanlar için özel ; Viscotex® Horlama Yastığı yan yatanlar ve yarı yüzükoyun yatanlar için idealdir.
Ergonomik ve Ortopedik ;Ergonomik Visko köpüklü yastık boyun ve omurga için mükemmel destek sağlar. Böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltır ve omurganın doğal şeklini korumasına olanak verir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
100% Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar