Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Visco Kelebek Yastık 56x48x11cm Beyaz

Visco Kelebek Yastık 56x48x11cm Beyaz

Yan yatanlar için ideal ; Sabahları uykusuz ve rahatsız mı kalkıyorsunuz? Kelebek yastık başınızın, boynunuzun ve omuzlarınızın hassas hatlarına uyan ergonomik bir tasarıma sahiptir.

 ₺ 816.99  ₺ 742.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Kelebek Yastık 56x48x11cm Beyaz

Kötü uykunun nedeni genellikle yanlış yastık tercihidir. Viscotex® Kelebek Yastık yan veya yarı yüzükoyun yatanlar için en uygun yastıktır. Özel geliştirilmiş boyun oyuntusu ve ergonomik şekli sayesinde, Viscotex® Kelebek Yastık yan yatanların uyku pozisyonuna mükemmel uyum sağlar ve uyku esnasında nefes alabilmenizi kolaylaştırır.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk
Yan yatanlar ve yarı yüzükoyun yatanlar için özel ; Viscotex® Kelebek Yastık yan yatanlar ve yarı yüzükoyun yatanlar için idealdir.
Ergonomik ve Ortopedik ; Ergonomik Visko köpüklü yastık boyun ve omurga için mükemmel destek sağlar. Böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltır ve omurganın doğal şeklini korumasına olanak verir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
0 Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar