Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Visco Tombul Yastık Küçük 56x37x12cm Beyaz

Visco Tombul Yastık Küçük 56x37x12cm Beyaz

Sıkça uyku pozisyonu değiştirenler için ideal bir yastık; Sabahları uykusuz ve rahatsız mı kalkıyorsunuz? Bu yastık omurganızın uygun hizalamasını korur ve gereken önemli desteği kaybetmek zorunda kalmadan rahat bir şekilde uyumanızı sağlar.

 ₺ 899.99  ₺ 657.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Tombul Yastık Küçük 56x37x12cm Beyaz

Kötü uykunun nedeni genellikle yanlış yastık tercihidir. Özel geliştirilmiş Viscotex® Klasik Tombul Yastık neredeyse her uyku pozisyonuna uygundur.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk Tüm uyku pozisyonları için ideal ; Viscotex® Klasik Tombul Yastık sırtüstü, yan ve yüzükoyun yatanlar için idealdir. Her türlü yatış pozisyonuna uyum sağlar.
Ergonomik ve Ortopedik ; Ergonomik Visko köpüklü yastık boyun ve omurga için mükemmel destek sağlar. Böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltır ve omurganın doğal şeklini korumasına olanak verir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
100% Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar