Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Viscotex Anti-Aging Visco Yastık

Viscotex Anti-Aging Visco Yastık

Yenilikçi kozmetik tekstil uygulaması olan Anti-aging yastığımız, Koenzim içeren kumaşlarımızla sizler için hazırlandı. Anti-aging yastığımız vücudun kendi ürettiği ve cildin ihtiyaç duyduğu A,C ve E vitaminlerini Anti-aging olarak bünyesinde bulunduran güzellik serisi koleksiyonu ürünümüzdür.

 ₺ 1799.99  ₺ 1477.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: Ücretsiz Kargo

Viscotex Anti-Aging Visco Yastık

Koenzimler ve A,C ve E vitaminleri yaşlanma karşıtı etkilere sahiptir.
Koenzim, hücre büyümesi, hasardan korunma ve enerji üretimi için gerekli vitaminleri içerir.
Cilt hasarına yol açan oksidatif stresi azaltır. Beyin, akciğer ve kalp hastalığı gibi birçok hastalığın gelişimini de engeller.
Pek çok cilt uzmanlarının gece cilt bakımı yapılması konusuna yönelik tavsiyelerinin sebebi ise geceleri cilt hücrelerinin yenilenmesi ve uyku sırasında salgıladığımız büyüme hormonlarının etkisidir. Cilt bariyerlerimiz geceleri yenilenme modunu açarak yeni cilt hücrelerinin oluşumunu başlatır.
Anti-aging yastığımız cildin çok daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Aynı zamanda yaşlanma belirtilerini ve kırışıklık olasılığını ortadan kaldırmanıza yardımcı en etkili üründür.
Sağlıklı bir uyku, günlük yaşamın kaliteli bir şekilde devam ettirilmesi ve cildinizin yenilenmesi açısından çok önemli olduğu için, kaliteli bir yastık hem uyku hemde cildinizin vazgeçilmezi. Anti-Aging yastığımız ile kusursuz uyku deneyimi sağlayabilirsiniz.

Dış Kılıf: 35% Viskon, 65% Polyester - Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.

İç Kılıf: 100% Pamuk

100% Visco 

Ölçü: 68x35x7cm + 2cm Pad

Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar