Tüm İndirimlere Ek Sepette %15 İndirim!
Ana Sayfa / Visco & Latex Yastık / Visco Karın Yastığı 65x40x7cm Beyaz

Visco Karın Yastığı 65x40x7cm Beyaz

Sabahları uykusuz ve rahatsız mı kalkıyorsunuz? Kötü uykunun nedeni genellikle yanlış yastık tercihidir.Düz tasarımı ile rahat omurga desteği sağlar.Uyku esnasında nefes almada rahatsızlık vermez, yüz hatlarınıza uyar, maksimum hava akışına izin verir.Yüzüstü uyku pozisyonunda uyuyanlar için ideal yastık tercihidir.

 ₺ 816.99  ₺ 742.99

SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM

Favorilere Ekle Teslimat: 24 saatte kargoda

Visco Karın Yastığı 65x40x7cm Beyaz

Viscotex® Karın Yastığı yüzükoyun yatanlar için uygun bir yastıktır. Düşük yastık yüksekliği ve ergonomik şekli sayesinde, Viscotex® Karın Yastığı yüzükoyun yatanların uyku pozisyonuna mükemmel uyum sağlar ve uyku esnasında nefes alabilmenizi kolaylaştırır.
Yastığımız 100% Viskoelastik Sünger kullanılarak üretilmiştir.
Dış Kılıf : Double Jersey 65% Polyester, 35% Viskon (Termal Apreli) , İç Astar : 100% Pamuk
Yan yatanlar ve yarı yüzükoyun yatanlar için özel ; Viscotex® Karın Yastığı yan yatanlar ve yarı yüzükoyun yatanlar için idealdir.
Ergonomik ve Ortopedik ; Ergonomik Visko köpüklü yastık boyun ve omurga için mükemmel destek sağlar. Böylece omuz ve boyun ağrılarını azaltır ve omurganın doğal şeklini korumasına olanak verir.
Isı ve Nem Yönetimi ; Özel termal kılıf içindeki ısı düzenleyici mikro kapsüller ve yastığa işlenmiş havalandırma kanalları en uygun havalandırma ve ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Bu da uykuda daha az terleme ve üşüme demektir. Böylece, rahat bir uyku deneyimi elde edersiniz.
Alerjisi olanlar için tavsiye edilebilir ; Viskoelastik sünger doğası gereği toz akarlarına karşı direnç sağlayabilir ki bu sayede bu yastık alerjisi olan insanlar için önerilmektedir.
100% Pamuk iç astar yastığı dış etmenlere karşı korur. Dış Kılıf 40° C’de yıkanabilir.
Viscotex® yastık kılıfları OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir.

taksitler
yorumlar